O mně

profil

Aktuálně jsem studentem prvního ročníku Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze. Vystudoval jsem SšVoŠ Aplikované kybernetiky s.r.o v Hradci Králové. Mezi mé hlavní zájmy patří vývoj aplikací v .NET. Baví mě studovat nové věci, objevovat neobjevené. Rád své zkušenosti sdílím s ostatními, například často na programátorské síti Itnetwork.

Od roku 2013 jsem členem programu Microsoft Student Partner.

 

 

Tvorba s láskou

Svoji práci dělám s nadšením a s láskou. Každá součást aplikace je vytvářena podle Vašich požadavků. Vážím si svých klientů a dělám vše pro to, abyste byli spokojení.

Moderní přístup

Neustále se učím a díky tomu využívám vždy nejmodernější technologie a postupy. Nepřidělávám zbytečnosti, dělám aplikaci jednoduchou a svižnou.

Kreativnost

Jsem kreativní. Ne vždy Vaše plány a požadavky mohou být tím nejlepším řešením. A proto navrhnu možná vylepšení. Díky tomu se můžete vyvarovat budoucím problémům.

Co o mně říkají klienti?

Spolupráce s Petrem Nymsou byla vynikající. Komunikace s Petrem je oboustranná což ze zkušenosti šetří čas i peníze. Zadání vypracoval vždy na jedničku jak po stránce technické tak i rozpočtové. Vždy dodržel časový plán. Spolupráci s Petrem mohu jen doporučit.

Michal Matulík Co-Founder Pricing Intelligence

Splnění požadavků bylo výborné. Komunikace s Petrem Nymsou byla bez problému. Spolupráci doporučuji.

Kominictví Khýr

Zaujal jsem Vás?

Napište mi

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain